Luksusowa łazienka - 5 trików!

list W: Porady wnętrzarskie Dnia: comment Ilość komentarzy: 0 favorite Wyświetlenia: 199

Czy chcesz zamienić swoją praktyczną łazienkę w luksusowy salon kąpielowy, który stanie się Twoim ulubionym pomieszczeniem? Przedstawiamy pięć rozwiązań, które wprowadzą do wnętrza trochę luksusu!

Luksusowa łazienka - 5 porad Blog PLANETA ŁAZIENEK

#1 Kabina walk-in

Zamiast tradycyjnej kabiny prysznicowej zastosuj najmodniejsze rozwiązanie ostatnich lat – kabinę walk-in. Na instalację tego typu kabiny możesz sobie jednak pozwolić, gdy Twoja łazienka ma przynajmniej średnią powierzchnię, gdyż walk-in zazwyczaj zajmuje więcej miejsca niż standardowy natrysk. Jednak, co za tym idzie, korzystanie z takiej kabiny jest wygodniejsze, nawet dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

#2 Wanna wolnostojąca

Elegancka wanna wolnostojąca robi wrażenie w każdej łazience! Dzięki różnorodności styli i kształtów wanien tego typu, świetnie pasują zarówno do nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji, jak i do bardziej klasycznych, tradycyjnych łazienek. Do wanny będzie pasować wysoka wolnostojąca bateria. 

#3 Luksusowe kafle z ogrzewaniem podłogowym

Czy znasz to uczucie, gdy wychodzisz z gorącej kąpieli, aby stanąć na zimnej posadzce? Ogrzewanie podłogowe to rewelacyjne rozwiązanie w łazience! Kafle z najlepszych materiałów będą nie tylko wyglądały elegancko, ale staną się bardziej funkcjonalne. Sięgnij po piękne kafelki importowane z Hiszpanii lub Włoch, a łazienka stanie się naprawdę ekskluzywnym pomieszczeniem.

#4 Eleganckie oświetlenie

Wyposażenie łazienki w eleganckie oświetlenie jest niezbędne do stworzenia luksusowej, przyjemnej przestrzeni. Wybierając oświetlenie pamiętaj o zapewnieniu dostatecznej ilości światła, ale również o stylowych i bezpiecznych oprawach oświetleniowych. Muszą być, m.in. odporne na wilgoć. Zdecyduj się na kryształ, złoto, miedź lub szkło. Wybieraj również spośród naturalnych materiałów, które są zawsze bezpieczną, klasyczną alternatywą.

#5 Armatura i umywalka z najwyższej półki

Zarówno baterie, jak i umywalką mogą odegrać ogromną rolę w metamorfozie łazienki z praktycznej w luksusową. Oprócz podstawowej funkcji, jaką pełnią, mogą również cieszyć oko. Luksusowa, solidnie wykonana armatura o zachwycającym designie, będzie zwieńczeniem eleganckiego stylu. Może warto zastanowić się nad bateriami w czarnym macie lub złotymi? Twój wybór ogranicza jedynie wyobraźnia i fundusze.

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
close Koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy posiadasz już konto?
Zamiast tego: zaloguj się lub Zresetuj hasło